Strona główna / Oferty pracy / Specjalista ds. Wsparcia IT
Specjalista ds. Wsparcia IT
TK MAXX
Zielona Góra
IT Administracja Obuwnicza , Odzieżowa
26-02-2021

TK MAXX

Firma TJX Companies, Inc. to światowy lider modelu off- price w branży retail – ubrań i wyposażenia domu. Mamy ponad 4500 sklepów w dziewięciu krajach, cztery sklepy internetowe i zatrudniamy około 286 000 pracowników.
Do TJX Europe należą europejskie marki TK Maxx oraz Homesense. Sklepy TK Maxx można znaleźć w Wielkiej Brytanii, Irlandii Niemczech, Polsce, Austrii oraz Holandii, sklepy Homesense – w Wielkiej Brytanii i Irlandii, a sklepy tkmaxx.com w Wielkiej Brytanii
Jednym z elementów naszego sukcesu jest sieć sprawnie działających centrów dystrybucji w Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz w Polsce.

Szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Nr ref.: 110022

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należy:

Podstawowe obowiązki:

  • Zapewnienie bezpośredniej pomocy w ramach I i II linii wsparcia IT w Centrum Dystrybucji, rozwiązywanie incydentów i problemów technicznych o podstawowym i średnim stopniu zaawansowania
  • Ścisła współpraca w ramach globalnego zespołu IT oraz eskalacja incydentów krytycznych
  • Współpraca z globalnym zespołem IT przy odzyskiwaniu systemów krytycznych
  • Wykonywanie rutynowych prac w zakresie inżynierii, administracji oraz konserwacji sprzętu i infrastruktury IT
  • Uczestniczenie w procesie wprowadzania zmian oraz projektowaniu i wdrażaniu nowych technologii
  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez monitorowanie systemów operacyjnych oraz proaktywną eskalację potencjalnych problemów.
  • Analiza potencjalnych zmian i ulepszeń oprogramowania oraz sprzętu w celu określenia wpływu na istniejące systemy produkcyjne, standardy projektowania systemów i procedury operacyjne
Oczekiwania wobec Kandydatów:

Twój profil:

  • Zmysł techniczny oraz silne podstawowe umiejętności w zakresie obsługi komputerów stacjonarnych, obsługi serwerów, telefonii, technologii sieciowej, szaf serwerowych i standardów okablowania danych, zarządzania zasobami, diagnostyki i rozwiązywania problemów w tych dziedzinach
  • Umiejętność określania priorytetów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office/SharePoint/Teams/OneDrive
  • Dobra znajomość Active Directory/SCCM/RDC
  • Dobra znajomość operacji usług IT (ITIL), w tym zarządzania incydentami i problemami
  • Zaawansowana znajomość zarządzania usługami IT (ITSM)
  • Bardzo dobra znajomość w zakresie technologii sprzętowych i programowych oraz najlepszych praktyk w tej dziedzinie
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania złożonych problemów
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientami biznesowymi
  • Doświadczenie w sprawdzaniu zgodności platform technologicznych z najlepszymi praktykami IT
  • Mile widziane doświadczenie w środowisku łańcucha dostaw z systemami WMS, technologią radiową i mobilną, drukowaniem i technologią kodów kreskowych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z globalnymi/zdalnymi zespołami IT i zewnętrznymi dostawcami w zakresie usług IT
  • Mile widziane doświadczenie z Service Now lub podobnymi platformami
  • Wymagana znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie biznesowym
Dodatkowe informacje:
Odkryj to, co nas wyróżnia w TJX - przekonasz się, że to coś więcej niż praca. Jesteśmy dynamiczną organizacją, razem współpracujemy, uczymy się i rozwijamy. Dołączając do naszego Centrum Dystrybucji, możesz liczyć na pełne wsparcie różnorodnego i zgranego zespołu. Kultura pracy TJX oraz pozytywna atmosfera sprzyjająca integracji są fundamentalne dla tego, kim jesteśmy jako organizacja. Oferujemy również szeroką gamę benefitów i atrakcyjne wynagrodzenie. Jeśli chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się więcej o tym stanowisku skontaktuj się z nami pod numerem 605 121 090 lub aplikuj poprzez kliknięcie przycisku Aplikuj

Prosimy zamieścić w cv klauzulę o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."