Strona główna / Artykuły z branży / Drogerie dm z pierwszym sklepem w nowej aranżacji

Drogerie dm z pierwszym sklepem w nowej aranżacji

Zlokalizowana jest pod Wrocławiem.

Nową drogerię będą mogli cieszyć się mieszkańcy podwrocławskich Dobrzykowic. Drogeria została otrwarta w czwartek o godzinie 9:00 przy ul. Wrzosowe Łąki 1. Jest to zarazem 27 sklep drogerii dm w Polsce.

Drogeria ma nowy wystrój, który został przygotowany w ciepłych, pastelowych kolorach, tworzących przyjazną atmosferę oraz łatwą orientację w otwartej przestrzeni.

W sklepach z nową zaaranżacją na wejściu klientów powita otwarta przestrzeń, przyciągającą uwagę artystycznym oświetleniem ledowym, które zostało umieszczone nad Wyspą Inspiracji Uroda. Zakupy stają się wygodne dla klientów dziękim szerokim alejkom, jasnym i przyjaznym aranżacją wnętrz z dekoracyjnymi oznaczeniami na ścianach ułatwiającymi nawigację między półkami. Kolorystyka oznaczeń jest typowa dla danego działu tj.: różowa dla kosmetyków, szara to pielęgnacja męska, zielona to żywnośćci, turkusowo- niebieska dla zdrowia.

Przy dziale dziecięcym z tekstyliami znajdzuje się specjalnie wydzielona strefa zabaw dla dzieci z fantazyjnym motywem drzewa na suficie i ścianach, symbole domków oznaczają strefę artykułów gospodarstwa domowego, a stylizowane liście miłorzębu oznaczają strefę zdrowia. Całość została zaprojektowana za architekta odpowiedzialnego za wcześniejsze wnętrza drogerii dm Christiana Lay, a samą koncepcję zaproponował austriacki dramaturg Christian Mikunda.

Drogeria w Dobrzykowicach ma powierzchnię sali sprzedaży, która wynosi 486 m2. Sklep dm otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 09:00 do 21:00, a na klientów czeka również komfortowy parking.

Kategorie: