Strona główna / Oferty pracy / PHP Developer
PHP Developer
Vision Express SP Sp. z o.o.
Warszawa
Programista PHP Inna
15-10-2020

Z ponad 200 salonami sprzedaży, Vision Express od ponad 20 lat jest liderem w swojej branży. Jesteśmy częścią Grand Vision, międzynarodowej grupy obecnej w 44 krajach i zatrudniającej ponad 25 000 pracowników w ponad 6000 wysokiej klasy salonach optycznych. Jesteśmy stabilną i prężnie rozwijającą się firmą, dla której Klient jest największą wartością. Poszukujemy ludzi ambitnych, którzy będą dzielić z nami sukces

Szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należy:

Zakres obowiązków:

  • tworzenie/utrzymanie/rozbudowa aplikacji webowych (PHP, HTML, CSS i JS)
  • udział w analizie wymagań
  • optymalizacja istniejących rozwiązań
  • diagnostyka i rozwiązywanie problemów
  • dbanie o jakość kodu (przeglądy kodu, ciągła integracja, testy jednostkowe)
  • dokumentacja techniczna rozwiązań
  • współpraca z zespołem
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych
  • Min.2 lata doświadczenia w programowaniu w języku PHP
  • Znajomości technologii webowych (HTML, CSS, JS, AJAX, jQuery)
  • Znajomości baz danych MySQL, MSSQL w stopniu bardzo dobrym
  • Znajomości dobrych praktyk projektowania obiektowego i testów jednostkowych
  • Znajomości systemów kontroli wersji ( GIT SVN )
  • Umiejętności obsługi systemu Linux
  • Znajomości frameworków PHP oraz podstawowe doświadczenia w pracy z narzędziami do automatyzacji budowy aplikacji (Jenkins, Travis, Bamboo) będzie dodatkowym atutem
  • Wysokiej motywacji do pracy oraz orientacji na realizację wyznaczonych celów
  • Umiejętności analitycznych i organizacyjnych
  • Znajomości j. angielskiego w celu czytania dokumentacji technicznej
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę b2b
  • pełne wdrożenie do pracy i wsparcie ze strony zespołu
  • bony podarunkowe i zniżki na nasze produkty

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, przez Vision Express SP Sp. z o.o., danych osobowych podanych przeze mnie z własnej inicjatywy w dokumentach aplikacyjnych (m.in. formularz na stronie oraz CV), które wykraczają poza kategorię danych wskazaną w art. 221 Kodeksu pracy dla potrzeb obecnej rekrutacji.