Strona główna / Artykuły z branży / Żappka Store już uruchomiony

Żappka Store już uruchomiony

Pierwsze sklepy działają na razie w czterech lokalizacjach: Poznaniu (dwie lokalizacje), Krakowie i Warszawie.

Pierwszy tego typu sklep został uruchomiony w czerwcu tego roku w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W bezobsługowych Żappka Store  cały czas jest poszerzana oferta asortymentowa. Obecnie można znaleźć tam w sumie około 500 różnych produktów takich jak: słodycze, dania gotowe, przekąski słone i słodkie, napoje oraz gorącą, świeżo mieloną kawę z ekspresu.

Ten nowy koncept na rynku pozwala na zakup przekąski lub napoju w ciągu kilku sekund. Wszystko bez kolejek, gotówki ani kontaktu z obsługą. Potrzebny jest tylko smartfon oraz zainstalowana aplikacja Żappka i włączona usługa Żappka Pay.

A jak wyglądają takie zakupy?
Przed wejściem do Żappka Store aplikacja wygeneruje jednorazowy kod QR przypisany do punktu, który należy zeskanować na czytniku przy drzwiach. Drzwi otworzą się automatycznie. Gdy będziemy już w środku wystarczy wziąć z półki wybrane produkty i wyjść. System kamer zamontowany w sklepie, rozpozna produkty zdjęte z półek, naliczy kwotę, następnie płatność zostanie dokonana za pomocą podpiętej do Żappka Pay karty płatniczej.
 

Kategorie: