Strona główna / Artykuły z branży / Pierwszy samoobsługowy sklep Lewiatan

Pierwszy samoobsługowy sklep Lewiatan

Gdzie?

PSH Lewiatan jest kolejną siecią, która postanowiła rozwijać się w koncepcie samoobsługowym. Pierwszy taki sklep ruszył przy ulicy 29 Listopada w Krakowie i czynny jest 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, również w święta i w niedziele niehandlowe. Uzupełnienie towaru w takie dni odbywać będzie się na koniec soboty, która poprzedza niedzielę objętą zakazem handlu.

 

Sklep oferuje swoim klientom 200 indeksów produktowych tj.: jogurty, napoje, słodycze, jajka, mięso paczkowane, dania gotowe, pieczywo oraz gorącą herbatę, kawę czy czekoladę z automatu. W asortymencie nie pojawi się alkohol, ponieważ nie ma możliwości zweryfikowania wieku klienta.

 

Budynek sklepu w rzeczywistości jest sporych rozmiarów maszyną vendingową, która przypomina kiosk. Obsługa takiego urządzenia odbywa się za pomocą multimedialnego panelu dotykowego. Delikatny taśmociąg wprowadza do specjalnej windy wybrany przez nas produkty i dostarcza je do okienka w którym wydawane są zakupu. Za zakupy można płacić kartą lub Blikiem.

Kategorie: