Strona główna / Artykuły z branży / Pepco wchodzi do sieci

Pepco wchodzi do sieci

Od 18 października zrobimy zakupy online.

Produkty tej popularnej sieci od poniedziałku są dostępne na ośmiu najpopularniejszych platformach zakupowych w Polsce. Produkty Pepco możemy zatem kupić na Allegro.pl, Ceneo.pl, Empik.com, Morele.net, Erli.pl, Mall.pl, Arena.pl i Shumee.pl.

Zakupy online w Pepco są bardzo proste. Wchodzimy na: www.pepco.pl/zakupy-online i klikamy w wybraną ikonę platformy sprzedażowej (jest ich osiem). Następnie zostaniemy automatycznie  przekierowani do sekcji z produktami Pepco na wybranej przez nas platformie, gdzie można przeglądać i zamawiać produkty z oferty sieci. Zakupy możemy otrzymać na kilka sposobów. Do wyboru mamy Paczkomat, kuriera lub darmową dostawę przy wyborze opcji „Orlen Paczka”.
Otworzenie sprzedaży online przez Pepco, daje nowe możliwości zakupowe klientom a firmie nowe kanały dystrybucji.

Pepco to popularna nie tylko w Polsce sieć sklepów oferująca ubrania dla całej rodziny i produkty dla domu w niskich cenach. Sieć liczy prawie 2500 sklepów w 15 krajach (m.in. Bułgarii, Czechach, Chorwacji, Estonii, Litwie, Łotwie, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, na Węgrzech i we Włoszech, Hiszpani i Austri). Codziennie placówki Pepco odwiedza ponad 20 milionów klientów.


 
Kategorie: