Strona główna / Artykuły z branży / Nowy salon QUIOSQUE w Nysie

Nowy salon QUIOSQUE w Nysie

W modelu franczyzowym

Na mapie sklepów marki odzieżowej QUIOSQUE pojawił się nowy salon w Nysie. Jest to sklep franczyzowy. Lokal ma powierzchnię 100 m2. Mieści się w CH Dekada.

Zgodnie z przyjęta strategią salony QUIOSQUE powstają przede wszystkim w mniejszych galeriach handlowych. "Dzięki temu możemy być bliżej naszych Klientek. Widzimy, że chętniej robią zakupy w sklepach zlokalizowanych blisko ich miejsca zamieszkania, w salonach które znają. W Nysie podejmujemy współpracę z naszym wieloletnim partnerem – właścicielem sześciu salonów QUIOSQUE. CH Dekada to nowa galeria handlowa, na której powstanie długo czekaliśmy. Szacujemy, że sprzedaż skoncentruje się właśnie w tym miejscu"- mówi Małgorzata Larwa, Manager ds. Ekspansji.

QUIOSQUE nieustannie analizuje i odpowiada na potrzeby swoich klientek. Oferta marki jest skierowana do kobiet powyżej trzydziestego roku życia, które chcą czuć się elegancko i swobodnie w ciągu dnia - w pracy czy poza nią. To właśnie dlatego kolekcje łączą ponadczasową elegancję z nowoczesnymi elementami. Dzięki temu ubrania i dodatki sprawdzają się zarówno podczas oficjalnych uroczystości jak i rodzinnych spotkań, czy weekendowego wypoczynku. W swojej ofercie firma proponuje odzież w rozmiarach od 36 do 46, realizując myśl przyświecającą marce „jesteśmy różne – jesteśmy piękne”.

Kategorie: