Strona główna / Artykuły z branży / Nowa aplikacja gastronomiczna Mój Stolik

Nowa aplikacja gastronomiczna Mój Stolik

Przyciąga sieci restauracyjne

Aplikacja MojStolik.pl to nowość na rynku gastronomicznym, która wspomaga restauratorów w zarządzaniu rezerwacjami. Aplikacja w jednym miejscu skupia najpopularniejsze restauracje, dzięki czemu w łatwy sposób można dokonać rezerwacji stolika.

W czasie rzeczywistym można sprawdzić dostępność miejsc w danej restauracji, na daną godzinę. Początkowo projekt miał być skierowany tylko do gości restauracji, ale firma poszerzyła go również o zakres działań skierowany do restauratorów. Z platformy tej skorzystało już kilkadziesiąt restauracji.

Ważną funkcją w aplikacji jest możliwość budowania bazy gości, dzięki, której, można później wysyłać spersonalizowane oferty np. z promocjami. Klienci w aplikacji znajdą również menu danej restauracji.

Aplikacja dostępna jest na system iOS oraz Android. Aby zarezerwować stolik należy wybrać godzinę, liczbę osób i dokonać wyboru restauracji. Manager lokalu w swoim panelu zauważy rezerwacje, a po przyjściu klienta do restauracji obsługa ma pełne dane klienta oraz informację czy jest to pierwsza jego wizyta czy kolejna.

Kategorie: