Strona główna / Artykuły z branży / Kasy pierwszeństwa w Lidl Polska

Kasy pierwszeństwa w Lidl Polska

Do kogo są skierowane?

Kasy pierwszeństwa skierowane są przede wszystkim do wolontariuszy, którzy wspierają seniorów w dokonywaniu zakupów spożywczych, do lekarzy, pielęgniarek, pielęgniarzy, ratowników medycznych (sektor opieki medycznej) oraz do przedstawicieli pozostałych służb tj.: do policjantów, strażaków, strażników miejskich, żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, którzy niosą pomoc osobom starszym lub osobom przebywającym na kwarantannie.

Oprócz kas pierwszeństwa sieć Lidl Polska przygotowała również specjalną akcję, która ma na celu zachęcenie do pomocy sąsiedzkiej tzn. wystarczy wydrukować i wypełnić plakat przygotowany przez Lidl pt.: „Sąsiedzie, potrzebujesz pomocy?” i rozwiesić go np. na klatce schodowej, na drzwiach wejściowych czy tablicy informacyjnej oraz zostać wolontariuszem w swojej okolicy zamieszania.

Natomiast jeśli seniorzy zdecydują się jednak na samodzielne zakupy (od poniedziałku do piątku w godz. 10-12) to mogą również skorzystać ze specjalnych promocji cenowych, które zostały przygotowane specjalnie dla nich.

Kategorie: