Strona główna / Artykuły z branży / Inwestycje w usługę click&collect w Rossmannie

Inwestycje w usługę click&collect w Rossmannie

Pomóc w tym mają tablety Surface Go

Drogeria Rossmann podjęła decyzję o wdrożeniu rozwiązania, które usprawni obsługę klientów korzystających z click&collect. Sieć zbudowała system rozwiązań, które zapewnią sprawność zarządzania procesami operacyjnymi. Jednym z takich rozwiązań są tablety Surface Go, wykorzystywane przez pracowników sklepów do obsługi systemu click&collect. Wizualizacja półek na ekranie pozwala na szybkie zebranie i przygotowanie zamówienia dla klienta. Wygoda użytkowania tabletów Surface Go używana jest również do komunikacji z pracownikami i prowadzenia szkoleń online.

Surface Go wykorzystywany jest również przy planowaniu rozmieszczenia towarów w sklepach oraz przy wprowadzaniu ekspozycji poszczególnych artykułów. Na tablecie wyświetlany jest plan przestrzenny sklepu, a więc pracownik ma precyzyjnie określony układ działów i półek.

Współpraca Rossmanna z Microsoft wymagała przygotowania odpowiednich scenariuszy, które prezentowały wykorzystanie sprzętu Microsoft. Połączenie Windows 10 z Surface Go umożliwia realizację również innych projektów firmy.

Kategorie: