Strona główna / Artykuły z branży / Fit Cake otwiera kolejny lokal

Fit Cake otwiera kolejny lokal

Lokal numer 50 został otworzony w Rypinie

Fit Cake to sieć franczyzowa, która istnieje już 5 lat. W Polsce to jedyna taka „niecukiernia”, w której znajdziemy ciasta i torty bez cukru, glutenu i laktozy, a także z wieloma wegańskimi propozycjami.  Sieć ma więcej niż jeden punkt w Białymstoku, Gdańsku, Zielonej Górze, Warszawie, Poznaniu.

Otwarcie 50 sklepu stało się zatem okazją do podsumowania działalności sieci. Fit Cake plan założony na rok wykonała już w zaledwie 9 miesięcy a do końca roku planuje uruchomić co najmniej kolejnych 10 lokali.

Przedsiębiorcy są bardzo zainteresowani otworzeniem Fit Cake, gdyż sieć opracowała bezpieczny, stopniowy system franczyzowy. System ten pozwala na to aby to sam inwestor określił ile chce zainwestować w biznes. Otwarcie Mini Fit Cake to 19 tys. zł plus koszty adaptacji lokalu. Z czasem można wejść na wyższy pułap dokupując opcję fit śniadania, Fit IceCream czy też Keto Cake. Franczyzobiorcy sami zatem decydują co im sie opłaca i kiedy chcą zrobić kolejny krok. Obecnie trzy czwarte lokali to "niecukiernie" w wersji Premium.

Zainteresowanie zdrowym odżywianiem jest coraz większe dlatego też sieć będzie się dalej dynamicznie rozwijać.
Fit Cake to obecnie najszybciej rozwijająca się sieć franczyzowa w Polsce.

Kategorie: