Strona główna / Artykuły z branży / Bezpłatne treningi w sklepach GO Sport

Bezpłatne treningi w sklepach GO Sport

Nowy program nosi nazwę #GoCoaching

Sieć GO Sport przygotowała cykl zajęć sportowych, które odbywać będą się na terenie sklepów w największych centrach handlowych w Polsce. Uczestnikiem zajęć może być każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania czy też wieku. Zajęcia są bezpłatne, a prowadzi je doświadczona i wykwalifikowana kadra specjalistów. Aby wziąć udział należy zgłosić się za pośrednictwem portalu Facebook. Tam dostępny będzie również harmonogram zajęć. Trzeba pamiętać o tym, że liczba miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zapisów.

 

Program #GoCoaching jest kontynuacją rozpoczętego w zeszłym roku cyklu zajęć sportowych. Do tej pory zajęcia takie organizowano w Warszawie pod hasłem #GoRunning i #GoYoga. Treningi biegowe prowadził Marcin Górnicki, który jest trenerem, dziennikarzem oraz ambasadorem firmy GO Sport. Treningi biegowe miały miejsce w Galerii Wileńskiej. Natomiast joga prowadzona była przez Karolinę Erdmann, która jest założycielką Yoga Beat Studio. Zajęcia odbywały się w Centrum Handlowym Promenada.

 

Oprócz Warszawy program #GoCoaching dostępny będzie również w Poznaniu i w Łodzi. Oprócz jogi i biegania w tym roku uczestnicy będą mogli skorzystać także z fitnessu i treningów rowerowych. Na zajęciach organizowanych przez sieć GO Sport można będzie nie tylko spróbować swoich sił w treningach, ale również skorzystać z profesjonalnych porad instruktorów.

 

Uczestnictwo w treningach to także okazja do poznania asortymentu odzieży i sprzętu jaki oferuje sieć GO Sport. Aktualnie na terenie Polski funkcjonują 32 sklepy stacjonarne marki, które zlokalizowane są w centrach handlowych. Asortyment oferowany przez sieć to połączenie marek międzynarodowych z markami własnymi, a więc w portfolio sieci znajdziemy marki tj.: Nike, Adidas, Reebok, New Balance, Under Armour, Salomon, Quicksilver, The North Face oraz Up 2 Glide, Athlitech, Wanabee, Soft.

Kategorie: