Strona główna / Artykuły z branży / 4F z nowymi ambasadorami marki

4F z nowymi ambasadorami marki

Firma zamierza rozwijać się na rynkach międzynarodowych.

Do grona dotychczasowych ambasadorów marki właśnie dołączyła rumuńska lekkoatletka Alina Rotaru-Kottmann a także słowacki kajakarz Jakub Grigar. Podpisany kontrakt uwzględnia start sportowców na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w 2024 rroku. Są to kolejni profesjonalni zawodnicy, którzy będą reprezentować markę na arenie międzynarodowej.

Piersza ambasadorka 4F w Rumunii Alina Rotaru-Kottmann specjalizuje się w skokach w dal i wzwyż a na swoim koncie ma wiele osiągnieć w skoku w dal m.in. 6. miejsce na Lekkoatletycznych Mistrzostwach Świata, 4. miejsce na Halowych Mistrzostwach Europy, sześć tytułów na Lekkoatletycznych Mistrzostwach Rumunii oraz pięć na Halowych Lekkoatletycznych Mistrzostwach Rumunii. Startowała również w Letnich Igrzyskach Olimpijskich – Rio de Janeiro 2016 i Tokio 2020.

Jakub Grigar z kolei specjalizuje się w kajakarstwie slalomowym i jest srebrnym medalistą Igrzysk Olimpijskich w Tokio w kategorii K1 i dwukrotnym srebrnym medalistą Mistrzostw Świata w kategorii drużynowej. Trzykrotnie stawał na podium Pucharu Świata. Na Mistrzostwach Świata zajmował odpowiednio 4. i 7. miejsce w 2021 i 2022 roku i Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro (5. miejsce).

Ambasadorami marki 4F są: piłkarz Robert Lewandowski, trenerka Anna Lewandowska, lekkoatletka Martyna Kotwiła, łyżwiarz Sebastian Kłosiński i słowacka biathlonistka Paulína Fialková.

Kategorie: