Strona główna / Artykuły z branży / 3 warianty realizacji zakupów w Organic Farma Zdrowia

3 warianty realizacji zakupów w Organic Farma Zdrowia

Sieć otwiera nowe kanały sprzedaży

Firma Organic Farma Zdrowia na początku maja 2020 roku uruchomi największy w Polsce magazyn żywności ekologicznej, który skierowany jest wyłącznie pod sprzedaż on-line sklepu Organic24.pl.

Po wprowadzeniu ograniczeń 14 marca 2020 roku sprzedaż w sklepie internetowym Organic24.pl wzrastała w takim tempie, że firma musiała wprowadzić ograniczenia asortymentowe by móc zrealizować wszystkie zamówienia. Wynajęła również nowy magazyn na terenie Warszawy, który skierowany został wyłącznie pod sprzedaż w kanale on-line. Magazyn jest, aż 10 razy większy od obecnego.

Założeniem firmy jest oferowanie pełnego asortymentu jaki Spółka posiada w swoim portfolio, łącznie ze wszystkimi świeżymi artykułami tj.: mięso, wędliny, nabiał, sery, warzywa i owoce, pieczywo, dania gotowe.

Dostawy zamówionych produktów na terenie Warszawy i okolic będą realizowane w tym samym dniu, a na terenie kraju max. w 48 godzin.  

Sieć opracowała i przetestowała również nowe możliwości bezpiecznego i wygodnego sposobu realizacji zakupów. Należą do nich: Click&Drop, Click&Collect i Click&Drive.

Kategorie: