Strona główna / Artykuły z branży / Żabka Nano w USA

Żabka Nano w USA

Na zaproszenie firmy Microsoft Grupa Żabka bierze udział w konferencji NRF 2023 Retail’s Big Show w Nowym Jorku.

Konferencja NRF odbywa się w Nowym Jorku w dniach: 15–17 stycznia 2023 roku.

Konferencja NRF Retail’s Big Show jest jednym z najważniejszych wydarzeń dla przedstawicieli świata handlu detalicznego, gdzie sesje z udziałem prelegentów, uzupełnione są ofertą wystawienniczą i tworzą platformę wymiany informacji oraz doświadczeń na temat najnowszych trendów wpływających na kierunki rozwoju sektora retail na świecie.
W bieżącym roku w ramach tego wydarzenia odbędzie się ponad 175 sesji z udziałem ponad 350 prelegentów a także zaprezentuje się ponad 800 wystawców.

Podczas tegorocznych targów na stoisku firmy Microsoft został zaprezentowany koncept sklepu autonomicznego Żabka Nano.
Prezentowany autonomiczny sklep Żabka Nano dostępny jest od 15 do 17 stycznia 2023 roku dla zarejestrowanych uczestników targów.

Żabka Nano to unikalne w skali świata przedsięwzięcie, będące połączeniem sklepu fizycznego z cyfrowym. Sklepy te działają w kilku formatach tj: samodzielne kontenerowe automaty sprzedażowe, tradycyjne punkty brick-and-mortar, store-in-the-store a każdy z tych formatów wykorzystuje technologię opracowaną w ścisłej współpracy z amerykańską firmą technologiczną AiFi i wykorzystuje platformę Microsoft Azure.

Obecnie Grupa Żabka zarządzaponad 50 placówkami co czyni ją największą siecią sklepów autonomicznych w Europie.

Kategorie: