Strona główna / Artykuły z branży / Współpraca InPost z e-drogerią AZETA

Współpraca InPost z e-drogerią AZETA

Drogeria rozpoczęła działalność w Polsce w maju 2021 roku

Drogeria internetowa Azeta.pl podpisała kontrakt z firmą InPost na dostawę e-zakupów do Paczkomatów, do domu, na usługę zwrotów oraz wysyłki za pobraniem. Drogeria wprowadziła również do swojej oferty 800 pozycji dermokosmetyków.

AZETA to właściciel e-drogerii na rynku litewskim, łotewskim oraz estońskim, należy do międzynarodowej grupy kapitałowej EUROAPOTHECA, która prowadzi sieć sklepów detalicznych i hurtowni w krajach bałtyckich oraz w Europie Środkowo-Wschodniej.

Aktualnie Azeta.pl dostarcza zamówione produkty następnego dnia do domu lub do punktu odbioru, zaś z dostawy tego samego dnia mogą korzystać mieszkańcy Warszawy. Wkrótce usługa ta będzie dostępna także w kolejnych miastach. Koszt dostawy do Paczkomatu wynosi 8,90 zł, za pośrednictwem kuriera InPost 11,90 zł, a darmowa wysyłka obowiązuje przy zakupach powyżej 200 zł. 

W ofercie e-drogerii AZETA znaleźć można kosmetyki i artykuły do pielęgnacji ciała znanych marek oraz marek premium tj.: Institut Esthederm, Filorga, Vichy czy Bioderma. W asortymencie drogerii znajdują się również polskie marki tj. YOPE, OnlyBio czy Eveline. Znaczną część oferty stanowi także szeroka gama krajowych i zagranicznych suplementów diety i witamin.

Kategorie: