Strona główna / Artykuły z branży / Vision Express planuje otwarcie kolejnych salonów w 2022 roku

Vision Express planuje otwarcie kolejnych salonów w 2022 roku

W ciągu ostatnich 12 miesięcy sieć Vision Express powiększyła się o 13 salonów i liczy sobie obecnie 232 salony pod marką Vision Express i 8 salonów pod szyldem Trendy Opticians.
W 2022 roku sieć planuje otworzenie 15 nowych punktów sprzedaży i usług medycznych.

Vision Express jest liderem w branży optycznej i na Polskim rynku działa od 1994 roku. 2021 rok firma zakończyła z wynikiem 240 salonów, które zlokalizowane były w 127 miejscowościach, a na koniec grudnia łączna ich powierzchnia wyniosła ponad 28 tys. m kw.

Cały czas marka stara się utrzymac pozycje lidera branży a także debiutuje w mniejszych miejscowościach oraz stale zwiększa liczbę salonów w miastach, w których jest już obecna np. w ostatnim miesiącu 2021 roku otworzono 4 salony: w Augustowie, Legionowie, Chojnicach i Malborku.

W 2021sieć bardzo intensywnie rozwijała sklep internetowy dając swoim klientom m.in. dostęp do usługi badań wzroku przez Internet. W niektórych wybranych salonach otwierana jest strefa dedykowana najmłodszym posiadaczom okularów. Natomiast dla osób powyżej 40 roku życia rozwija m.in. usługę OPTISKAN, która może pomóc w uniknięciu poważnych następstw rozwijających się chorób oczu. OPTISKAN w 2021 roku został uruchomiony w kolejnych 41 salonach Vision Express i badanie można wykonać już w ponad 150 punktach w całej Polsce.

W 2022 roku marka planuje poza otworciem 15 nowych salonów w Polsce, a także relokować kilka z już istniejących do korzystnych dla klientów lokalizacji. W pierwszym kwartale planowane są otwarcia m.in. w Sanoku, Radomsku, Bydgoszczy i Grodzisku Mazowieckim.

Kategorie: