Strona główna / Artykuły z branży / Usługa click&collect w hipermarketach Auchan

Usługa click&collect w hipermarketach Auchan

To kolejny krok w rozwoju kanału e-commerce

Auchan Polska wprowadził usługę click&collect do sześciu hipermarketów w lokalizacjach tj.: Kraków Bronowice, Wrocław Bielany, Gdańsk Szczęśliwa, Łódź Tulipan, Poznań Komorniki i Katowice Renców. Klienci z tych miast mogą wybierać w sklepie internetowym z listy ponad 6000 produktów, które dostępne są w ramach nowej usługi, a kolejno odebrać je we wskazanym sklepie.

Click&collect to odpowiedź na ciągle zmieniające się potrzeby i preferencje klientów, zwłaszcza w aktualnej sytuacji kiedy tak wiele mówi się o zachowaniu bezpieczeństwa.

W asortymencie usługi click&collect znaleźć można produkty świeże, owoce i warzywa, mrożonki, mięsa, wody i napoje, produkty spożywcze suche, kosmetyki, artykuły dla dzieci oraz żywność dla zwierząt.

Korzystanie z usługi wymaga zarejestrowania się na stronie: zakupy.auchan.pl, następnie wybranie produktów i zatwierdzenie koszyka. Płatność za zakupy następuje przy odbiorze, a po towary należy zgłosić się do Punktu Obsługi Klienta w wybranym wcześniej przedziale czasowym.

Kategorie: