Strona główna / Artykuły z branży / „Stań na własnych nogach” w Rossmann

„Stań na własnych nogach” w Rossmann

Nowa akcja sieci

Akcja skierowana jest do kobiet, które chciałyby otworzyć swój własny biznes. Od 15 czerwca można zgłosić się do organizowanego programu. Nagrodą są granty o łącznej wartości 60 tys. zł, które zwyciężczyni może przeznaczyć na udoskonalnie produktów tworzonych hobbystycznie i otwarcie/rozwój własnej firmy.

Aby wziąć udział w konkursie należy posiadać aplikację Rossmann PL, być osobą fizyczną bądź prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą. Swoje pomysły na biznes zgłaszać należy za pośrednictwem strony internetowej do 20 lipca.

Kolejny etap konkursu to głosowanie na jeden z 50 najlepszych (według jury) projektów. Komisja składać będzie się z przedstawicieli drogerii Rossmann i Fundacji Mamo Pracuj. Jury zwracać uwagę będzie przede wszystkim na pomysłowość, innowacyjność, oryginalność oraz na walory użytkowe i artystyczne.

Od 1 sierpnia do 5 września osoby posiadający aplikację Rossmann mogą oddać jeden głos na któryś z projektów, natomiast we wrześniu ogłoszone zostaną wyniki konkursu – nazwiska trzech zwyciężczyń. Nagrodą za pierwsze miejsce jest kwota 30 tys. zł, za drugie 20 tys. zł, a za trzecie 10 tys. zł. Pieniądze te mają być przeznaczone na pracę nad zgłoszonym pomysłem oraz na rozwój własnego biznesu.

Kategorie: