Strona główna / Artykuły z branży / SHEIN z pierwszym pop-up store w Polsce

SHEIN z pierwszym pop-up store w Polsce

a będzie on w Galerii Młociny.

Pierwszy tymczasowy sklep marki SHEIN, czyli globalnego sprzedawcy internetowych produktów modowych, kosmetycznych i akcesoriów domowych, otworzy swoje drzwi w Warszawie, w Galerii Młociny.

W dniach od 17 do 22 maja, klienci będą mieli okazję zapoznać się z najnowszą letnią kolekcją marki a także skorzystać z szeregu dodatkowych atrakcji.

W tych dniach Pop-up store SHEIN będzie zlokalizowany na pierwszym piętrze Galerii Młociny w dniach od 17 do 22 maja, i bedzie czynny w godzinach od 10:00 do 21:00.

Odwiedzający pop-up store SHEIN będą mieli możliwość zakupić zarówno najnowsze ubrania, jak i akcesoria modowe zgodne z trendami wiosna/lato 2024. Dla miłośników makijażu przygotowane będą kosmetyczne bestsellery marki. Wybór odpowiedniego produktu czy odcienia nie zawsze jest łatwy. Dlatego SHEIN przygotował stację skanowania kolorów, która pomoże znaleźć odpowiedni odcień dla każdego konsumenta. Na miejscu będą również dostępni profesjonalni wizażyści, gotowi pomóc w stworzeniu letniego makijażu podkreślającego naturalne piękno i wykorzystującego najnowsze trendy w make-upie. 

Wybrane produkty z oferty SHEIN dostępnej w tymczasowym sklepie stacjonarnym będą także dostępne online w opcji QuickShip. Oznacza to, że zamówione przedmioty dotrą do klienta w ciągu 4 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.

Kategorie: