Strona główna / Artykuły z branży / Rituals kontynuuje ekspansję na polskim rynku.

Rituals kontynuuje ekspansję na polskim rynku.

i otwiera kolejne 3 nowe sklepy.

W połowie czerwca marka Rituals Cosmetics otworzy 3 nowe sklepy w Polsce. Klienci Forum Gliwice, Avenidy Poznań i Galerii Kazimierz w Krakowie będą mogli robić zakupy w nowych firmowych salonach.

12 czerwca Rituals otworzy w Gliwicach swój pierwszy salon w tym mieście w Galerii Forum, a także 4 salon w Poznaniu w Galerii Avenida. 19 czerwca, czyli tydzień później marka zadebiutuje w Galerii Kazimierz, otwierając tym samym 3 salon w Krakowie. Wydarzenia te staną się doskonałą okazją do zapoznania się z szeroką ofertą marki i będą mogli wypróbować produkty, które pomagają przywrócić równowagę ciała i duszy.

W każdej z tych 3 nowych lokalizacji pierwszych 50 klientów, którzy dokonają zakupu w dniu otwarcia, otrzyma upominki od marki. Do końca czerwca klienci będą mogli kupić peelingi z Classic Collection w promocyjnej cenie 56 zł. W promocyjnej cenie 35 zł przez 10 dni od otwarcia sklepów będzie można nabyć kultowe pianki pod prysznic w żelu. Dodatkowo wszyscy uczestnicy programu My Rituals, którzy zrobią zakupy za minimum 190 zł, otrzymają w prezencie mini patyczki zapachowe z Classic Collection.

Kategorie: