Strona główna / Artykuły z branży / Recman z nową usługą wypożyczania garniturów i digitalizacją salonów

Recman z nową usługą wypożyczania garniturów i digitalizacją salonów

Marka wprowadza nowe rozwiązania technologiczne do salonów.

Ponad 30% z blisko 80 salonów należących do Recman zostało wyposażonych w nowoczesną infrastrukturę elektroniczną. To strategiczne wdrożenie nowych technologii ma na celu umożliwienie marce bardziej rozbudowanej i efektywnej komunikacji z klientami.

W duchu najnowszych trendów w branży salonów stacjonarnych, marka Recman wprowadza do swoich placówek innowacyjne rozwiązanie w postaci tabletów. Ten znaczący krok ku bardziej intuicyjnym technologiom ma na celu podniesienie jakości doświadczenia zakupowego. Dzięki zastosowaniu tabletów, osoby odwiedzające salony Recman mają teraz możliwość sprawdzenia aktualnej oferty marki w sposób wygodny i interaktywny oraz zapisać się do klubu lojalnościowego.

Witryna to zazwyczaj pierwszy punkt styku klienta z marką. Recman poprzez wprowadzenie na witryny salonów, digitalowych ekranów japońskiego producenta w rozdzielczości 4K, które w połączeniu ze stelażem tworzą bardzo efektowną wizualizację. Nośniki te pozwalają na promowanie nowej kolekcji marki a zarazem przyciągają uwagę klienta.

Kategorie: