Strona główna / Artykuły z branży / QUIOSQUE nagrodzony

QUIOSQUE nagrodzony

Marka otrzymała nagrodę Produkt Roku 2019

Marka QUIOSQUE została uhonorowana prestiżową nagrodą Produkt Roku 2019 za Kolekcję Jesień/Zima 2019.
 
Nagrody – już od 17 lat – przyznaje Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Misją Programu jest promocja przedsiębiorstw, które mają znaczący wkład w rozwój polskiej gospodarki, cieszących się uznaniem wśród klientów, będących wzorem rzetelności i jakości. Ideą Programu Produkt Roku 2019 jest nominacja, weryfikacja i finalnie wybór najlepszych podmiotów, produktów i usług w Polsce. Laureatami zostają firmy cieszące się dobrą renomą przedstawicieli branżowych jak również uznaniem wśród Klientów. To firmy i produkty spełniające najwyższe standardy na rynku – bezpieczne, godne zaufania i polecenia. Wśród nich znalazła się marka QUIOSQUE.
 
Najwyższa jakość produktów to nadrzędny cel QUIOSQUE. Dbając o najlepsze standardy, większość asortymentu firmy tworzona jest w Polsce. Kolekcje QUIOSQUE odpowiadają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientek. Marka oferuje odzież w pełnej gamie rozmiarów, od 36 do 48. Największą inspiracją dla QUIOSQUE są kobiety. W myśl hasła „jesteśmy różne, jesteśmy piękne”, marka pokazuje, że za pomocą drobnych modowych trików kobiety mogą wyglądać pięknie, bez względu na typ sylwetki, rozmiar czy wiek.
 
Marka podpowiada jak to zrobić. Dlatego też w salonach QUIOSQUE Panie mogą liczyć na profesjonalną pomoc doradczyń. Kolekcje QUIOSQUE to komplementarna oferta odzieży i dodatków dla kobiet.
Kategorie: