Strona główna / Artykuły z branży / Poczta Polska partnerem strategicznym Shopee

Poczta Polska partnerem strategicznym Shopee

Polski operator narodowy umożliwi tym samym doręczanie zamówionych paczek z platformy eCommerce Shopee na terenie całej Polski.

Dzięki tej współpracy klienci shopee.pl bedą mieli dostawy do domu i za pośrednictwem sieci click&collect (Pocztex Punkt) na terenie całej Polski. Klienci będą mogli zdecydować czy chcą odebrać paczkę w domu czy też z jednego z 17 000 punktów odbioru. Paczki będzie można odebrać m.in. w placówkach własnych operatora i punktach sieci partnerskich tj. Żabka, Biedronka, Lewiatan, ABC Shops, Delikatesy Centrum, punkty Ruch, stacje Orlen czy też do automatów Pocztex.

Polski operator narodowy w połowie listopada ogłosił nową ofertę usług kurierskich Pocztex. Zakłada ona dostawy za pomocą: Pocztex Kurier (dostawa do domu), Pocztex Punkt (odbiór w sieci punków odbioru) i Pocztex Automat. 

Shopee to największa platforma e- commerce w Azji Południowo- Wschodniej i na Tajwanie. Z powodzeniem takż ekonkuruje z największymi firmami na rynku e-commerce w Ameryce Łacińskiej i Europie. Shopee Polska wystartowało w październiku 2021 roku. 

Kategorie: