Strona główna / Artykuły z branży / Pierwszy salon Karla Lagerfelda w Polsce

Pierwszy salon Karla Lagerfelda w Polsce

Jedyny jak na razie flagowy salon znajduje się w Galerii Mokotów.

Salon o powierzchni 110 mkw. został otworzony w jednym z najbardziej prestiżowych centrów handlowych w Warszawie, a mowa o Galerii Mokotów.
Wystrój salonu inspirowany jest biurem i domem Karla Lagerfelda. Luksusowe akcenty z marmuru, chromu, mosiądzu czy też oprawione szkice prac projektanta wiszące na ścianach, wykonane na zamówienie fotele z czerwonego aksamitu (zainspirowane zabytkowymi meblami i tradycyjną francuską architekturą z paryskiej posiadłości projektanta) sprawiają, że wchodzimy do niezwykle wyrafinowanego wnętrza.

W salonie znajdziemy kolekcję damską, męską a także duży wybór dodatków. W nowo otwartym salonie znajdziemy kolekcję jesień-zima 2021, czerpiąca inspirację z pasji tego słynnego projektanta do architektury i stylu Art Deko. Kolekcja ta łączy elementy Style Moderne z tak charakterystycznym dla projektanta rockowym szykiem i wysokiej klasy nadrukami monogramów. W obecnym sezonie pojawia się także nowy House-monogram, który jest pomysłową aranżacją inicjałów zmarłego projektanta a znaleźć go można na dżinsach, dzianinach, odzieży sportowej oraz na odzieży wierzchniej, akcesoriach i elementach stylu życia.

 

Kategorie: