Strona główna / Artykuły z branży / Nowy Wine & Spirits Concept by Wine Avenue w Warszawie

Nowy Wine & Spirits Concept by Wine Avenue w Warszawie

Jest to nowe miejsce w Warszawie dla zwolenników dobrych, jakościowych win i alkoholi oraz oryginalnej literatury i przemyślanych prezentów.

Nowo powstały lokal znajduje się przy ulicy Szarej 10 na warszawskim Powiślu w kamienicy zbudowanej w 1910 roku. Klimatycznej atmosferze sprzyja otoczenie parków, a  obok konceptu powstają apartamenty Szara 8.

Wine & Spirits Concept to sklep, który ma charakter butikowy. W ofercie znajdziemy, poza selekcją win i alkoholi, również akcesoria z nimi związane: kieliszki do wina, szklanki do whisky, trybuszony, stopery, systemy do serwowania i przechowywania win i szampanów.

W lokalu można również nabyć literaturę winiarską, świece i patyczki o zapachu wina czerwonego,  białego i porto a na półce z ciekawostkami znajdziemy m.in. puzzle o tematyce winiarskiej.

Na klientów szukających nietuzinkowych prezentów czekają zapakowane zestawy upominkowe, a w wyborze odpowiedniego trunku radą służą doświadczeni sommelierzy.
Na Szarej 10 znajdziemy także kącik do degustacji, w którym dzięki eksperckiemu wsparciu będzie można odkryć nowe smaki z całego świata, w tym także win polskich.
Lokalny akcent w concept store stanowi również doceniany na całym świecie polski kawior Antonius, produkowany z tradycją hodowli ryb sięgającą 1967 roku.

Wine Avenue ponad to realizuje usługę „importu na zlecenie”, i dostarcza klientom wskazane wina z różnych zakątków świata, kompleksowo obsługując cały proces importowy.

Kategorie: