Strona główna / Artykuły z branży / Nowa aplikacja dla pracowników Netto

Nowa aplikacja dla pracowników Netto

Powstała w celu usprawnienia komunikacji wewnętrznej

„Moje Netto” – taką nazwę nosi aplikacja, która stworzona została, aby komunikacja między pracownikami była prostsza i efektywniejsza. Od września pracownicy sieci Netto będą mogli wymieniać się informacjami, czerpać wiedzę, dzielić się inspiracjami oraz skuteczniej zarządzać sklepami, dzięki nowej aplikacji.

 

W porównaniu do wewnętrznej sieci – Intranetu, z której korzystanie było możliwe wyłącznie na terenie firmy aplikacja jest dużym krokiem naprzód, która wychodzi w stronę potrzeb pracowników. Załoga poprzez aplikację może szybciej zapoznać się z najważniejszymi informacjami bez względu, gdzie w tym momencie się znajdują (sklep, biuro czy poza nim).

 

W aplikacji pracownicy również mogą znaleźć m.in. wewnętrzne gazetki, podręczniki, szkolenia czy też grafik pracy. Do aplikacji została podpięta Karta Pracownika, która upoważnia do zniżki na zakupy.

 

W tym roku Netto wystartowało także z aplikacją „Nie marnujemy żywności” za pomocą, której możemy w dowolnej chwili sprawdzić jakie produkty w sklepach Netto są aktualnie w obniżonej cenie ze względu na kończący się termin przydatności do spożycia.

Kategorie: