Strona główna / Artykuły z branży / Marka Sinsay jest już dostępna we Włoszech i w Grecji

Marka Sinsay jest już dostępna we Włoszech i w Grecji

i tym samym LPP zadebiutował na kolejnych rynkach.

Polska firma odzieżowa uruchomiła pierwsze sklepy stacjonarne marki Sinsay we Włoszech i w Grecji. Salony otwarto na przełomie 2022/2023 r. we włoskim Marcon i greckim Heraklionie i są one kontynuacją planu ekspansji LPP na rynkach Europy Południowo-Zachodniej.

W tym roku salony Sinsay mają pojawić się w kolejnych europejskich miastach, w tym m.in. w Mediolanie, Salonikach i Atenach.

Sklep stacjonarny Sinsay w greckim Heraklionie został otwarty 27 stycznia tego roku i ma powierzchnię ponad 1 tys. mkw. Wystrój wnętrza oparty jest na jasnych i subtelnych kolorach, które niejako stanowią tło dla energetycznych i barwnych kolekcji marki. Uzupełnieniem oferty odzieży i akcesoriów są elementy wyposażenia wnętrz, zabawki, akcesoria dla zwierząt i kosmetyki.

Sklep we włoskim Marcon został otwarty 20 grudnia 2022 roku i także wyróznia się nowoczesną aranżacją. Włoski salon stacjonarny ma powierzchnie ponad 1,4 tys. mkw.

Grupa LPP planuje już kolejne otwarcia i to jeszcze w pierwszym kwartale br. m.in. w stolicy mody czyli Mediolanie, a w kolejnych miesiącach także w greckich Salonikach i Atenach.

Kategorie: