Strona główna / Artykuły z branży / Marka LUSH z kolejnym sklepem

Marka LUSH z kolejnym sklepem

Będzie to 2 sklep marki w Polsce.

Od otwarcia pierwszego salonu marki w Polsce minęło już 9 miesięcy i teraz przyszedł czas na kolejna lokalizacje.

Druki sklep marki Lush będzie sie znajdował się w warszawskim centrum handlowym Westfield Arkadia a otwarcie zaplanowane jest na 24 listopada.

Ten nowy salon, będzie miał, jako jeden z pierwszych na świecie nowy wystrój wnętrza, który jest zgodny z koncepcją ReMind. Jest to niezwykły projekt, który skupia się na przekazywaniu wartości marki oraz wyraźnej ekspozycji poszczególnych kategorii produktów. Dzięki opowieściom o historii składników i zaletach kosmetyków, klienci będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o działalności firmy Lush oraz o jej fundamentalnych wartościach.

Nowy salon sklep będzie miał 107m2 i będzie podzielony na strefy dedykowane różnym kategoriom produktów. Klienci klienci będą mieli okazję nie tylko do powąchania i dotknięcia kosmetyków oraz  do skonsultowania swoich potrzeb, co pozwoli im dokładnie wybrać produkty, które najlepiej odpowiadają ich oczekiwaniom.

Projekt wnętrza sklepu doskonale odzwierciedla działania związane z ochroną środowiska i zrównoważonym rozwojem. Wszystkie meble w sklepie zostały stworzone przez firmy o podobnych wartościach ekologicznych np. blaty mebli są dziełem Good Plastics Company, która specjalizuje się w produkcji tworzyw sztucznych, w 100% pochodzących z recyklingu i nadających się do ponownego przetworzenia. Przykładowo, biały materiał, znany jako Vintage Pearl, pochodzi ze zużytych lodówek, natomiast czarny materiał, o nazwie Dark Knight, został wyprodukowany z elektroniki domowej, takiej jak odtwarzacze DVD. Natomiast front sklepu wykonany jest z materiału Senso, który posiada certyfikat cradle to cradle i jest wytwarzany z naturalnych surowców.

Kategorie: