Strona główna / Artykuły z branży / Kalkulator szycia firan i zasłon w Eurofirany

Kalkulator szycia firan i zasłon w Eurofirany

Nowe udogodnienie dla klientów

Sieć wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów wprowadziła nowe udogodnienie w postaci kalkulatora szycia firan i zasłon, dzięki czemu klienci mogą dokonać odpowiedniego zakupu tkanin. Do tej pory można było skorzystać z usługi szycia na wymiar w salonach sieci, a teraz można to zrobić za pomocą kalkulatora na ich stronie internetowej. Dzięki tej usłudze klienci mogą zamówić firany i zasłony uszyte na miarę bez wychodzenia z domu.

Obsługa kalkulatora jest prosta – wystarczy wejść na ich stronę internetową, kliknąć na kalkulator, wybrać tkaninę, kolejno sposób mocowania na karniszu i wprowadzić wymiary. Czas realizacji takiego zamówienia to maksymalnie 5 dni roboczych.

Sieć Eurofirany to rodzinna firma, która obecna jest w Polsce od 1991 roku. Główną inspiracją dla powstających nowych kolekcji były zarówno krajowe, jak i międzynarodowe targi wnętrzarskie oraz współpraca z takim projektantami jak Eva Minge czy Pierre Cardin.

Aktualnie firma posiada blisko 80 salonów stacjonarnych, współpracuje również z ponad 1000 sklepów w kraju i zagranicą oraz prowadzi sklep internetowy. Oferta sieci to przede wszystkim wszelkiego rodzaju tkaniny, dodatki oraz akcesoria tj.: firany, zasłony, koce, narzuty, prześcieradła, pościele, obrusy, ręczniki, kosze, lampy, obrazy, kwiaty dekoracyjne oraz ceramika.

Kategorie: