Strona główna / Artykuły z branży / Już jest - pierwszy sklep stacjonarny sportano.pl

Już jest - pierwszy sklep stacjonarny sportano.pl

a znajduje się on w największym warszawskim retail parku Homepark Targówek.

Umowa, która została podpisana w grudniu 2021 roku obejmowała niemal 2500 mkw powierzchni handlowej i powierzchnie na zewnątrz.
W tym zaawansowanym technologicznie sklepie stacjonarnym klieci mogą zapoznać się z ponad 600 markami sportowymi oraz sprawdzić je na miejscu sprawdzić i przetestować. 

Na imprezie z okazji otwarcia sklepu warszawskim Homepark Targówek pojawiło się szereg gwiazd róznych dyscyplin, wśród których znaleźli się m.in. Jan Błachowicz, Andrzej Bargiel, Katarzyna Zillmann, Mariusz Pudzianowski.

Sklep został podzielony jest na strefy, w których klienci mogą testować wyposażenie do uprawiania najpopularniejszych dyscyplin, tj. narciarstwa, sportów rowerowych, wodnych, sportów walki, fitness, trekkingu i outdooru.

Na sali sprzedaży znajduje się 55 tabletów, które służą do przeglądania dostępnego asortymentu, sekcję bike fitting (w której można skonfigurować i dopasować rower do budowy i wymogów użytkownika), warsztat serwisowy dla sprzętu zimowego i letniego, sekcję bieżni i fitness, które oferują możliwość testowania bieżni sportowych wiodących marek a także symulator jazdy na nartach i snowboardzie. 
Otwarciu towarzyszyły atrakcje wyczynowe, m.in. pokazy wsadów do kosza w wykonaniu Piotra Grabowskiego i pokaz ewolucji rowerowych w wykonaniu Jonasza Pakulskiego. Udział w pokazie mistrza świata Piotra Grabowskiego brali udział: Mariusz Pudzianowski, Jan Błachowicz,  Sławomir Peszko i Marcin Wasilewski. 

Od 17.11 sklep otwiera się dla klientów - pasjonatów sportów zimowych, rowerowych, aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia.

 

 

Kategorie: