Strona główna / Artykuły z branży / Intersport Polska podpisał z OTCF list intencyjny

Intersport Polska podpisał z OTCF list intencyjny

Czego dotyczy?

Podpisany list intencyjny dotyczy potencjalnego przejęcia sklepów multibrendowych, które prowadzone są pod szyldem „4 Faces” i są zlokalizowane w Galerii Avenida w Poznaniu, w Warszawie w Galerii Północnej oraz w Galerii Katowickiej w Katowicach.

Transakcja dotyczyć będzie przejęcia praw i zobowiązań z funkcjonujących umów najmu lokali w których prowadzone są sklepy oraz przejęcia środków trwałych i przedmiotów w lokalach.

Cena za środki trwałe nie będzie niższa niż 2,7 mln zł i uzależniona będzie przede wszystkim od warunków finansowych przejmowanych umów najmu. Cena nabycia towarów nie będzie wyższa niż cena nabycia tych towarów przez OTCF. Łączna wartość transakcji wynosi ok. 4,9 mln złotych netto i rozłożona będzie na raty do 30 marca 2021r.

Realizacja transakcji uzależniona jest m.in. od uzyskania zgody wynajmujących na zmianę wynajmującego, zmianę nazwy sklepu, pozytywny wynik badania due diligence, uzyskanie wymaganych zgód korporacyjnych oraz uzgodnienie dokumentacji transakcyjnej.

Kategorie: