Strona główna / Artykuły z branży / Hebe będzie zaskakiwać rozwiązaniami technologicznymi

Hebe będzie zaskakiwać rozwiązaniami technologicznymi

Otwarcie e-sklepu to pierwszy krok

E-sklep sieci Hebe jest ważnym i przede wszystkim dużym krokiem w rozwoju drogerii. Dzięki niemu kupujący na terenie Polski uzyskują dostęp do asortymentu i regularnych promocji, nowych marek, które do tej pory dostępne były stacjonarnie. Nowa platforma spotkała się z dużym zainteresowaniem i pozytywnymi komentarzami klientów.

 

Sieć zapowiada, że na e-sklepie nie poprzestanie i wciąż będą wprowadzać kolejne rozwiązania technologiczne. Sklep internetowy oficjalnie ruszył 17 lipca, a portfolio produktów, które dostępne jest na platformie poszerzone zostało o nowe marki, dostępne do tej pory tylko w wybranych sklepach. Marki te to np.: NYX, A by Bom, Tony Moly, Physicians Formula, Yasumi itd. itp. W ofercie znaleźć można również bogatszą ofertę dermokosmetyków marek La Roche-Posay czy Vichy oraz produktów do ciała, twarzy, włosów (kosmetyki koreańskie).

 

W e-sklepie obowiązują te same promocje co w ulotce w sklepach stacjonarnych. Złożone zamówienia dostarczane są przesyłką kurierską, a na terenie Warszawy można je odebrać bezpłatnie w wybranej drogerii Hebe.

Kategorie: