Strona główna / Artykuły z branży / H&M i Klarna poszerzają współpracę.

H&M i Klarna poszerzają współpracę.

Opcja „Zapłać za 30 dni” dostępna także w sklepach stacjonarnych.

Klarna to globalny bank detaliczny, platforma zakupowa i dostawca usług płatniczych.
Pierwszym partnerem Klarny w Polsce jest H&M i to klientom tej marki oferuje metodę płatnośći " Zapłać za 30 dni", także w sklepach stacjonarnych. Rozwiązanie to dostępne jest dla uczestników programu lojalnościowego Hello H&M Member. Zakupy tą metodą wykonywane są z poziomu aplikacji H&M przez kilka kliknięć a cały proces weryfikacji i płatności zajmuje kilka minut.

H&M w sierpniu nawiązał współpracę z Klarną aby klienci online w Polsce mieli również możliwość wyboru płatności odroczonych. Płatnicze rozwiązania Klarny są już dostępne w sklepach stacjonarnych na innych rynkach poza Polską.

Aby skorzystać z tej metody w sklepie stacjonarnym należy być uczestnikiem programu lojalnościowego Hello H&M Member. Przy kasie należy przedstawić dostępny w aplikacji mobilnej kod QR i jako metodę płatności wybrać opcję "Zapłać później". Teraz Klarna zweryfikuje zdolność klienta do zaciągania zobowiązań, przeprowadzając tzw. soft credit check. Na konto aplikacji mobilnej oraz strony internetowej programu lojalnościowego Hello H&M Member po dokonaniu zakupu zostanie przekazana informacja o transakcji. Klient teraz będzie mógł zapłacić za zakupy w ciągu 30 dni i to bez dodatkowych kosztów.

 

 

 

 

 

 

Kategorie: