Strona główna / Artykuły z branży / Dostawa w 15 minut

Dostawa w 15 minut

z Biedronką i Glovo to możliwe.

Ruszyła usługa ekspresowej dostawy - BIEK, oferowanej wspólnie przez Biedronkę i Glovo. Usługa ruszyła w sześciu największych miastach w Polsce w promieniu 2 km od mini-centrów dystrybucyjnych Biedronki. W Warszawie są cztery centra zlokalizowane przy: Siedzibnej 32, Rodziewiczówny 1, Białej Floty 4 i Człuchowskiej 35. W Krakowie trzy: przy Szlak 77, Podskalu 18 i Mogilskiej 123. We Wrocławiu dwa: przy Popowickiej 99 i Rydygiera 2a, w Gdańsku dwa: przy Tandety 1 i Grunwaldzkiej 67, w Łodzi także dwa: przy Tramwajowej 17B i Śmigłego-Rydza 47, a w Poznaniu jedno – przy Towarowej 37.

Klienci Biedronki, którzy korzystają z aplikacji Glovo i znajdują się w promieniu działania BIEK, po zalogowaniu będą mogli zrobić ekspresowe zakupy. Dostarczą je kurierzy Glovo dedykowani do tej usługi i pracujący wyłącznie na zlecenie Biedronki. Towary zostaną dostarczone w ciągu 15 minut od złożenia zamówienia. Usługa działa 7 dni w tygodniu w godz. 8-23 ( a w Warszawie w piątki i soboty do godz. 2).
W mini-centrum dystrybucji BIEK znajduje się 1,2 tys. produktów. Będą to produkty spożywcze oraz: świeże owoce i warzywa, pieczywo, dania gotowe, przekąski, napoje, słodycze, lody i środki czystości. Znajdziemy tu produkty marek własnych Biedronki, a także wiodących marek zewnętrznych.

Już zatem nie zaskoczą nas niespodziewami goście czy też pustka w lodówce w nienielę rano. Biedronka i Glovo dostarczą wszystko ekspresowo.

Kategorie: