Strona główna / Artykuły z branży / CCC startuje z aplikacją mobilną w Rumunii

CCC startuje z aplikacją mobilną w Rumunii

Jest to piąty rynek zagraniczny na którym funkcjonuje aplikacja

Sieć CCC uruchamiając aplikację mobilną na rynku rumuńskim umocniła tym samym swoją obecność na jednym z kluczowych dla nich rynków. Rumunia jest piątym rynkiem zagranicznym zaraz po Czechach, Węgrzech, Słowacji i Austrii na którym klienci CCC mogą korzystać z mobilnej aplikacji. Oprócz możliwości zakupów przez aplikację klienci zyskają również możliwość dołączenia do Klubu CCC, który oferuje liczne korzyści oraz indywidualne oferty specjalne.

CCC aktualnie w Rumunii prowadzi 72 sklepy stacjonarne, a od marca 2020 roku klienci mogą również korzystać z platformy ccc.eu z dostawą do domu. W 2019 roku CCC miała 5%-owy udział w lokalnym rynku branży obuwniczej.

Do tej pory w Rumunii dostępne były cztery kanały sprzedaży: sklepy detaliczne CCC, platforma online Modivo, sklep online eobuwie.pl i sklep online ccc.eu, natomiast aplikacja mobilna CCC jest piątym kanałem sprzedaży.

Grupa łącznie posiada ponad 60 platform online w całej Europie poprzez domeny tj.: ccc.eu, eobuwie.pl, DeeZee, MODIVO oraz Gino Rossi.

Kategorie: