Strona główna / Artykuły z branży / CCC kontynuuje ekspansję w kanale e-commerce

CCC kontynuuje ekspansję w kanale e-commerce

Na jakich rynkach spółka otworzyła kolejne platformy e-commerce?

CCC uruchomiło kolejne platformy internetowe na rynkach zagranicznych. Tym razem klienci z Chorwacji oraz Grecji będą mogli zakupić produkty CCC na rodzimych wersjach platformy ccc.eu. Dzięki temu e-sklep CCC funkcjonuje już na 12 rynkach. Warto dodać, że wraz z rozwojem kanału e-commerce w Grecji firma zaplanowała uruchomienie aplikacji mobilnej.

Firma konsekwentnie realizuje strategię omnichannel na wszystkich rynkach zagranicznych. W Chorwacji Grupa CCC jest obecna od 2013 roku i  ma już ponad 30 sklepów stacjonarnych oraz platformę eobuwie pod nazwą ecipele.hr oraz Modivo.hr. W Grecji spółka jest obecna od 2017 roku i na chwilę obecną działa tam platforma eobuwie jako epapoutsia.gr oraz Modivo.gr. Uruchomienie greckojęzycznej wersji CCC.eu oraz aplikacji mobilnej dopełnia portoflo Grupy CCC na tym rynku.

Grupa posiada już ponad 90 platform e-commerce oraz niemal 1000 sklepów w 29 krajach pod markami CCC, eobuwie.pl, Modivo i DeeZee.  Od maja 2021 r. funkcjonuje również nowy brand - sieć sklepów pod szyldem HalfPrice, która oferuje produkty w segmencie off-price.

Kategorie: