Strona główna / Artykuły z branży / Briju otwiera salon inny niż wszystkie.

Briju otwiera salon inny niż wszystkie.

To wirtualny salon.

Briju przygotowała aplikację umożliwiającą mierzenie biżuterii. Aplikacja ta wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości. Moduł Briju JewelARy to jedyny i do tego pierwszy na rynku wirtualny salon jubilerski. Dzięki temu rozwiązaniu możemy bez wychodzenia z domu przymierzać pierścionki, kolczyki, zawieszki czy też obrączki ślubne.

Aplikacja działa w dwóch trybach kamery: przedniej i tylniej. Kamera tylnia pozwala na zlokalizowanie dłoni i umieszczenie na niej pierścionka i obejrzenie go od zewnętrzej jak i wewnętrznej strony dłoni. Z kolei kamera przednia (tryb selfie) pozwala na umieszczenie w uszach kolczyków lub na szyi wybraną zawieszkę na łańcuszku w jednej z trzech zdefiniowanych długości.

Każdy produkt możmy obejrzeć w widoku 3D z opcją obrotu o 360 stopni, co pozwala poznać jak najwiecej szczegółów wybranego produktu.

 Istnieje także możliwość przymierzenia biżuterii w trybie 2D, który będzie działał na podstawie zrobionego przy użyciu aplikacji zdjęcia lub zdjęcia zaimportowanego z własnej galerii w telefonie. Biżuterię będzie można "przymierzyć" na wybranej fotografii i dopasować do konkretnej stylizacji.

Briju JewelARy stworzono jako dodatkowy moduł dotychczas działającej aplikacji Briju i będzie widoczny na pasku menu, po pobraniu aplikacji.

Aplikację Briju można pobrać z App Store oraz Google Play i  jest dostępna na telefony z oprogramowaniem w wersji Android 7.0 i wyższej oraz iOS w wersji X i wyższej. W niższej wersji oprogramowania aplikacja uruchomi się automatycznie w widoku 3D.

Briju jest polską firmą jubilerską stworzona w 1920 roku przez Jana Piotrowskiego.

Kategorie: