Strona główna / Artykuły z branży / Biedronka otwiera pierwszy sklep Outletowy!

Biedronka otwiera pierwszy sklep Outletowy!

A kiedy? Dokładnie dziś 12.07.2018r w Poznaniu

W sklepie będzie można zakupić akcesoria do wyposażenia wnętrz, artykuły do ogrodów, chemię gospodarczą, sprzęt RTV i AGD różnych marek. Dostępne będą także kosmetyki. Ceny asortymentu będą od 30 do nawet 80% niższe niż ich normalna, standardowa cena.

Taką wyprzedaż asortymentu znana sieć prowadzi już od 2014 roku w sklepach – Towaroteka. Sklepy pod tym szyldem nie stanowiły odrębnej sieci sklepów, które rozwijane byłby w ramach Jeronimo Martins Polska. Sklepy Towaroteka powstawały w miejscach gdzie np. sklep Biedronka został zamknięty lub przeniesiony, ale w dalszym ciągu jest podpisana umowa wynajmu/najmu. W takiej sytuacji powierzchnia może zostać wykorzystana do ulokowania produktów non-food (przemysłowych), które pozostają w momencie zakończenia ofert czy też promocji specjalnych.

Jeżeli nie ma takich miejsc (po sklepie), gdzie można byłoby te produkty umieścić stawia się specjalne namioty zaraz przy sklepach Biedronka. Do tej pory korzystano z szyldu Towaroteka, ale sieć poszła o krok dalej i postanowiła otworzyć pierwszy outlet pod nową nazwą – Outlet Biedronki.

Outlet skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych jak i hurtowych.

Kategorie: