Strona główna / Artykuły z branży / Allero nie zwalnia tempa

Allero nie zwalnia tempa

i zawiera umowę na dostawę przesyłek przez Orlen Paczka.

Jak podała spółka w komunikacie Allegro zawarła umowę o współpracy z Ruchem, oferującym usługi dostaw Orlen Paczka.

W ramach współpracy Allegro z Ruchem, która trwa od 2017/2018 roku, strony te podpisały najnowszą umowę dotyczącą dostaw do sieci automatów paczkowych (APM) i punktów odbioru (PUDO) Orlen Paczki a także dostaw do sieci automatów paczkowych i punktów odbioru Allegro One – One Box i One Point. Umowa zawiera deklarację wolumenową dla Ruchu.

Umowa jest zawarta do końca 2030 roku z 12-miesięcznym okresem wypowiedzenia, z tym, że wypowiedzenie nie jest możliwe wcześniej niż po upływie 36 miesięcy od dnia podpisania umowy. Uumowa przewiduje rabaty, dopłaty a także możliwość wcześniejszego rozwiązania w przypadku znaczących rozbieżności pomiędzy deklarowanymi a rzeczywistymi wolumenami lub gorszymi wynikami jakościowymi dopiero od 2025 roku. Ruch zobligowany jest do utrzymania określonego poziomu wydajności oraz poziomu usług przez okres obowiązywania umowy i dalszego rozwoju sieci APM w Polsce.

Ponadto Allegro i Ruch zobowiązały się do dalszej współpracy w zakresie rozwoju nowych usług oraz identyfikowania synergii operacyjnych. Zgodnie z umową, strony będą świadczyć wzajemne usługi marketingowe przez cały okres obowiązywania umowy, włączając w to umieszczanie marki Allegro na automatach paczkowych Orlen Paczki.

Kategorie: