Strona główna / Artykuły z branży / Akcja QUIOSQUE: „Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa”

Akcja QUIOSQUE: „Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa”

Partnerem akcji jest Stowarzyszenie „Amazonki” Warszawa Centrum

Marka odzieżowa QUIOSQUE po raz kolejny organizuje akcję "Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa." Celem inicjatywy jest zachęcenie kobiet do dbania o zdrowie, a przede wszystkim do wykonywania badań profilaktycznych. Od początku partnerem akcji jest Stowarzyszenie „Amazonki” Warszawa Centrum.

Nie ma nic cenniejszego niż zdrowie. Dlatego QUIOSQUE – już siódmy rok z rzędu - organizuje akcję „Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa”, która ma na celu zachęcić kobiety do regularnego wykonywania badań piersi oraz wesprzeć kobiety walczące z choroba.

W dniach 11-18 października każda klientka QUIOSQUE, która kupi na www.quiosque.pl sukienkę z nowej kolekcji, nie tylko sprawi sobie przyjemność, ale też wspomoże inne kobiety. Marka przekazuje bowiem 10 zł od każdej sukienki z nowej kolekcji, zakupionej na www.quiosque.pl na rzecz Stowarzyszenia Amazonki Warszawa Centrum. Ponadto każda Klientka, która dokona takiego zakupu, otrzyma od QUIOSQUE voucher o wartości 50 zł na kolejne zakupy.

Jak zadbać o swoje piersi? Od dwudziestego roku życia każda kobieta powinna regularnie badać piersi, a minimum raz w roku wykonać profesjonalne badanie u ginekologa, chirurga lub onkologa.

Na stronie quiosque.pl dostępna jest instrukcja samobadania piersi: https://quiosque.pl/blog/zadbaj-o-siebie-samobadanie-piersi-krok-po-kroku/

Akcję wsparły także twarze QUIOSQUE, Ewa Wachowicz i Paulina Krupińska – Karpiel. Wystąpiły razem z filmie, z którego dowiadujemy się m.in. co ma dla nich największe znaczenie. Film dostępny jest na kanale YouTube marki: https://www.youtube.com/watch?v=KDuOvvIK_V0

Kategorie: