Strona główna / Artykuły z branży / Agata S.A. ze sklepem internetowym ....

Agata S.A. ze sklepem internetowym ....

na Słowacji.

Agata S.A. jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych sieci meblowych w naszym kraju. Nowym rozdziałem w historii firmy jest otworzenie sklepu online na terenie Słowacji. Dzięki temu rozwiązaniu również nasi sąsiedzi mają dostęp do mebli, oświetlenia i dodatków dla domu od Salonów Agata.

W ciągu ostatnich lat Agata Meble skutecznie rozwijała swój biznes na terenie kraju otwierając w ciągu ostatnich 5 lat 16 nowych sklepów. Oprócz rozwoju sieci stacjonarnej ten polski dystrybutor nie zapominał o internecie tworząc e-sklep agatameble.pl a następnie oferta została uzupełniona o dodatkowe usługi tj. „Zamów online i odbierz w salonie”, Megaskrytki – punkty typu „lockers”, które umożliwiają szybkie i sprawne odebranie zamówień internetowych.

Salony Agaty Meble zlokalizowane przy granicy ze Słowacją już od dawna cieszyły się dużą pularnością wśród słowackich klientów. Ta popularność wśród słowackich klientów zaowocowała  otworzeniem się marki na tamtejszy rynek. We wrześniu 2022 roku powstał słowacki sklep online, który pozwala zakupić asortyment z Salonów Agata nie tylko osobom mieszkającym blisko granicy.
Sklep ten działa pod osobnym adresem www.agatanabytok.sk i jest to zarazem pierwszy zagraniczny sklep marki i został on dostosowany do wymagań tamtejszych klientów. Cały sklep oraz e-mailowa i telefoniczna obsługa klienta prowadzone są w języku słowackim a dostawa zamówionych zakupów możliwa jest na terenie całej Słowacji.

Kategorie: