Strona główna / Artykuły z branży / 8a.pl dokonuje akwizycji

8a.pl dokonuje akwizycji

Alpin-Sklep zmienił właściciela

8a.pl dokonało akwizycji warszawskiego Alpin Sklepu (którego właścicielem jest firma Bomar). To znane miejsce na outdoorowej mapie Warszawy, już nie sklep, ale centrum turystyczno - wspinaczkowe. Zakup tak ważnego strategicznie i geograficznie podmiotu może oznaczać, że 8a.pl planuje rozwój biznesu w kierunku do tej pory nieobieranym. Połączenie sił podmiotu ecommersowego, jakim jest 8a.pl z punktami retailowymi jest z pewnością ukłonem w kierunku omnichannelu.

W Alpin sklepie od 5.X.2020 będzie można odebrać i przymierzyć produkty ze strony 8a.pl, co dla klientów 8a.pl będzie sporym ułatwieniem, a dla samego 8a.pl zapewne kolejnym krokiem na drodze do ekspansji biznesu.

 Marka 8a.pl, choć wyrosła na gruncie wspinaczkowej pasji, nigdy nie ograniczała się tylko do jednej dyscypliny. Służy pomocą wspinaczom i fanom innych górskich aktywności: turystom, biegaczom, eksploratorom, rowerzystom czy skiturowcom. Trafiają tam również podróżnicy, którzy omijają góry. W ofercie znaleźć można zarówno ponadczasowe hity, oparte na patentach sprawdzających się od lat, jak i nowinki, które mają szansę zrewolucjonizować rynek w najbliższej przyszłości. Firma śledzi nowinki i bywa na targach branżowych.

https://8a.pl

 

Kategorie: