Strona główna / Artykuły z branży / 3 miliony użytkowników aplikacji mobilnej CCC

3 miliony użytkowników aplikacji mobilnej CCC

Firma myśli nad jej ekspansją na kolejne rynki

W aplikacji mobilnej przybywa tygodniowo średnio 100 tys. użytkowników. Są to zarówno klientki, jak i klienci. Aplikacja dostępna jest już na sześciu rynkach tj.: Polska, Czechy, Słowacja, Rumunia, Austria oraz Węgry, a CCC w planach ma rozwój aplikacji również na kolejne rynki.

Aplikacja CCC w ostatnim czasie została rozbudowana o nowe udogodnienie jakim jest funkcja esize.me. Nowa funkcjonalność dostępna jest na razie dla platformy iOS, ale wkrótce pojawi się również dla systemu Android. Dzięki skanerowi esize.me można dopasować obuwie bez konieczności przymierzania, gdyż raz wgrany do systemu skan naszej stopy zostaje zapamiętany w aplikacji.

Poza wyżej wymienionym udogodnieniem aplikacja CCC posiada szereg innych, użytecznych funkcjonalności tj.: wyszukiwanie produktu zdjęciem (visual search), dostęp do mobilnej karty Klubu CCC czy możliwość sprawdzenia dostępności produktu w wybranych sklepie stacjonarnym.

Korzystający z aplikacji mają również dostęp do sekcji inspiracyjnej, gdzie materiały przygotowywane są przez influencerów i redaktorów z prestiżowych magazynów modowych.

Kategorie: