Strona główna / Artykuły z branży / 20 urodziny Sephory w Polsce

20 urodziny Sephory w Polsce

Z tej okazji kilka niespodzianek

Pierwsza perfumeria Sephora zadebiutowała w 1999 roku w Bydgoszczy, oferując swoim klientom możliwość eksperymentowania, testowania oraz odkrywania nowości. Stała się miejscem, gdzie można było kupić oryginalne produkty światowych marek. Sephora należy do grupy LVMH – największej na świecie sieci perfumerii. Aktualnie na terenie Polski znajdują się 94 sklepy stacjonarne oraz perfumeria online, która swoje funkcjonowanie rozpoczęła 5 lat temu.

Sieć przygotowała kilka wyjątkowych niespodzianek z okazji urodzin. We wszystkich perfumeriach stacjonarnych oraz w sklepie online, na klientów czeka kolekcja urodzinowych gadżetów, która stworzona została we współpracy z Olką Osadzińską. Wraz z artystką stworzona została zdobiona autorska grafika.

Od 5 do 8 czerwca w Sephorze w warszawskiej Arkadii pojawi się Sephora Wonderland – świat zabawy, odkrywania i eksperymentowania, który stworzony został z firmami partnerskimi. Ponadto na klientów czekają bezpłatne, grupowe warsztaty makijażu ze znanymi blogerkami i makijażystkami. Udział jest bezpłatny, aby wziąć w nim udział należy zapisać się pod numerem infolinii Sephora. Na zainteresowanych czeka również specjalna zabawa – Mapa Odkrywcy Wonderland – odwiedzając stacje zdobyć można kosmetyczne upominki.

Sephora powstała w 1969 roku we Francji, aktualnie posiada ponad 2000 punktów sprzedaży w 33 krajach.

Kategorie: