Strona główna / Kariera w retail / Radosław Jakociuk

Radosław Jakociuk

Radosław Jakociuk

Były Prezes z grupy VRG S.A. nowym Zarządzającym Duki.

Od lipca 2022 Prezes Jakociuk występuje w barwach Duki. Jako Wiceprezes VRG S.A. odpowiadał za piony marek w zakresie segmentu Fashion – odpowiedzialność za pełne spektrum zdarzeń operacyjnych dotyczących Marek Vistula, Bytom, Wólczanka.

W latach 2015 - 2020 pracował w firmie W.KRUK S.A. - Prezes Zarządu. Jednym z sukcesów było (W latach 2015-2017) – zaplanowanie i przeprowadzenie dogłębnej i gruntownej restrukturyzacji spółki – zakończone pełnym sukcesem potwierdzonym wynikami spółki w latach 2016-2020. W  początkowej fazie istnienia spółki odpowiedzialność za pełne spektrum działań w tym za produkcję (70 osób) i logistykę (80 osób). Od 01.01.2016  nadzór nad pionami sprzedaży, marketingu i produktu oraz nad działami HR; IT; Rozwoju Sieci, E commerce, Administracji.

W latach 2002-2012 pracował w firmie Etos S.A. (marka Diverse), gdzie zakończył karierę na stanowisku Dyrektora Handlowego.

Absolwent Politechniki Gdańskiej,  Wydział Zarządzania i Ekonomii kierunek Zarządzanie i Marketing. Ukończył także Podyplomowe studia menedżerskie MBA - Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów dyplom walidowany przez RSM Erasmus University (Rotterdam School of Management).