Strona główna / Artykuły z branży / Pierwszy sklep franczyzowy sieci Biedronka

Pierwszy sklep franczyzowy sieci Biedronka

W miejscowości Dobrzyca, niedaleko Kalisza

Decyzja sieci Biedronka o rozpoczęciu współpracy w nowym modelu biznesowym jest potwierdzeniem faktu, że współpraca z lokalnymi przedsiębiorcami jest wpisana w strategię sieci. Dzięki temu sklep może zaoferować swoim klientom produkty najlepszej jakości oraz artykuły dopasowane do miejscowych potrzeb.

Przedsiębiorca, który rozpoczyna współpracę z Biedronką na zasadzie franczyzy otrzymuje od początku pełne wsparcie tj.: wsparcie merytoryczne, szkolenia dla franczyzobiorcy i reszty jego pracowników, kwestie marketingowe oraz logistyczno-zaopatrzeniowe.

Sklep Biedronki w Dobrzycy, przy ul. Krotoszyńskiej 41a, przygotowany został w nowoczesnym formacie i spełnia wszystkie standardy, tak jak w tradycyjnych sklepach Biedronka. Powierzchnia sali sprzedaży wynosi ok. 650m2, w środku znaleźć można 4 kasy tradycyjne, ladę tradycyjną, a na zewnętrz 46 miejsc parkingowych (w tym dwa dla osób niepełnosprawnych).

Sklep franczyzowy otwarty będzie od poniedziałku do czwartku od godz. 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od godz. 7:00 do 22:00, a w niedziele od godz. 8:00 do 20:00.

Kategorie: