Strona główna / Artykuły z branży / Nowy Quiosque w Poznaniu i Warszawie

Nowy Quiosque w Poznaniu i Warszawie

QUIOSQUE cały czas rozwija sieć sprzedaży. Marka powiększyła mapę swoich sklepów o nowe lokale w Poznaniu w Galerii Avenida oraz w Warszawie

Lokal w Galerii Avenida w Poznaniu zajmuje powierzchnię 88 mkw, a salon w Galerii Północnej w Warszawie ma 120 mkw. Chcemy wykorzystać potencjał w dużych miastach gdzie zwiększa się zainteresowanie naszą marką. Po bardzo dobrych wynikach sprzedażowych w naszych salonach w Warszawie podjęliśmy decyzję o umacnianiu marki w stolicy. – mówi Aleksandra Podsiadła, Manager ds. Ekspansji QUIOSQUE

Salony QUIOSQUE to miejsca, w których dominują jasne i spokojne barwy oraz drewniane wykończenia, dzięki czemu panuje w nich przyjemna, spokojna atmosfera. W każdym z salonów klientki mogą liczyć na profesjonalną poradę dotyczącą wyboru rozmiaru czy stylizacji.

Aby współpracować z  QUIOSQUE należy posiadać lokal, którego optymalna dla marki powierzchnia ma metraż od 100 do 130 m2, w mieście powyżej 50 tysięcy mieszkańców. Koszt inwestycji to, w zależności od stanu lokalu, od 1 500zł do 2 500zł na 1m2 netto.

QUIOSQUE

Oferta marki jest skierowana do kobiet powyżej trzydziestego roku życia, które chcą czuć się elegancko i swobodnie w ciągu dnia - w pracy czy poza nią. Oferta marki jest skierowana do kobiet powyżej trzydziestego roku życia, które chcą czuć się elegancko i swobodnie w ciągu dnia - w pracy czy poza nią. Oferta marki jest skierowana do kobiet powyżej trzydziestego roku życia, które chcą czuć się elegancko i swobodnie w ciągu dnia - w pracy czy poza nią.

Kategorie: