Strona główna / Artykuły z branży / Nowy magazyn Answear.com

Nowy magazyn Answear.com

Firma rozwija procesy logistyczne

WearCo Sp. z o.o., który jest właścicielem marki Answear.com wynajmie nowy magazyn na terenie 7R Park Kraków o powierzchni ok. 41 tys. m2. Magazyn powstaje w ramach jednej z krakowskich inwestycji. Budynek zostanie oddany do użytku w II połowie 2019 roku i będzie w pełni dostosowany do specyfiki pracy prowadzonej przez Answear.com.

Poprzez multibrandową platformę zamówić można odzież, obuwie czy też akcesoria ponad 300 światowych marek, aż do siedmiu europejskich krajów. Lokalizacja w której znajduje się nowy magazyn ułatwi wysyłkę towarów na terenie całego kraju i na pozostałe rynki, które znajdują się na południu i wschodzie Europy. Magazyn zajmie się również obsługą marki Medicine, która należy do spółki BrandBQ Sp. z o.o. Obsługa dotyczyć będzie zarówno obszaru e-commerce, jak i dystrybucji ubrań do ponad 90 sklepów na terenie Polski oraz do odbiorców hurtowych w kraju i zagranicą.

Część magazynu będzie wyższa, dzięki czemu możliwe będzie zbudowanie wielopoziomowej zabudowy regałowej, co spowoduje zwiększeie się powierzchni składowania i komplementacji towarów z różnych grup asortymentowych. Ponadto w magazynie znajdzie się system przenośników i sorterów, które usprawnią pracę.

Kategorie: