Strona główna / Artykuły z branży / Miraculum przedstawiła ostatnie wyniki.

Miraculum przedstawiła ostatnie wyniki.

Przychody spółki w III kwartale wyniosły ponad 10 mln zł.

Spółka Miraculum w III kwartale bieżącego roku wypracowała 10,7 mln zł przychodów a także dodatni wynik na poziomie netto wynoszący 159 tys. zł.

W okresie lipiec- wrzesień bieżącego roku marka Chopin, a szczególnie linia perfum dla kobiet, odniosła znaczący sukces, zdobywając uznanie klientek. Pozytywne przyjęcie tego segmentu produktów zaowocowało wzrostem przychodów w marce, który wyniósł 82% w porównaniu do analogicznego okresu poprzedniego roku.

Firma Miraculum w okresie od stycznia do końca września osiągnęła 35,2 mln zł przychodów, co dało wzrost o 10%r/r, a w samym III kwartale wypracowała 10,7 mln zł przychodów a także dodatni wynik na poziomie netto, który wyniósł 159 tys. zł. Zanotowano również znaczący wzrost na poziomie EBITDA, osiągając poziom 715 tys. zł, a po III kwartałach wzrosła do 1,5 mln zł, co stanowi wzrost o 77% rok do roku.

Sprzedaż eksportowa firmy w III kwartale wzrosła r/r o 13% wysłała swoje produkty m.in. do USA, Arabii Saudyjskiej, Hiszpani, Chorwacji i Grecji.

Kategorie: